NEMO PARTNER GROUP

Nakupujeme a se ziskem prodáváme byty a rodinné domy.

Naše společnost

Trh s nemovitostmi je pro mnohé uzavřeným trhem, který žije svým tempem. Ne však pro nás. Na realitním trhu ovládáme tu část, jejichž nemovitosti stojí mimo rámec běžného zprostředkování a dovedností běžných makléřů.

Je to segment domů a bytů, které potřebují speciální péči a odpovídající odborný přístup. Cílem je tyto nemovitosti najít, získat, zbavit právních vad, zrekonstruovat dle současných trendů, zvýšit tak jejich hodnotu a poslat je zpět na trh.

Výsledkem těchto speciálně vybíraných obchodů jsou mimořádné zisky pro makléře i naše lendery. Nejpěknější na těchto obchodech je fakt, že pomůžeme bývalým majitelům s problémovou a často neprodejnou nemovitostí, makléřům zobchodovat obchod, který klasickým zprostředkováním obchodovat nelze a novému majiteli prodáme hezké a moderní bydlení za velmi rozumnou cenu. Když jsou na konci obchodního případu všechny strany spokojené, jsme spokojeni i my v NPG.

Máme 15 let zkušeností s tímto segmentem. Za úspěšným modelem stojí více než 2 500 obchodních případů, výborná znalost právní problematiky, solidní a férové jednání s klienty, trpělivost, celková odbornost, ale především pružnost a znalost cenové mapy nemovitostí na území celé ČR.

Nejlepší obchodní model ale není ten, který slaví pouze úspěchy. Díky obrovskému množství zobchodovaných nemovitostí jsme si vyzkoušeli také ztrátové obchody a neúspěchy. Právě díky těmto obchodům jsme se rok co rok posouvali a celý model vylepšili, zrychlili a zvýšili ochranu financí vložených do obchodu.

Díky tomuto neustálému zlepšování našeho modelu jsme dospěli k číslu téměř 98% ziskovosti všech zobchodovaných nemovitostí. Takže když se mne zeptáte, která investice je nejlepší, pak vám s jistotou řeknu, že to jsou právě domy a byty. A k tomu dodám, že ve spojení s lidmi, kteří se tomuto oboru věnují roky a mají opravdu funkční model. A ten my máme!

Zažili jsme prasknutí realitní bubliny v roce 2008 a následný propad cen a i v tomto a následných letech jsme posilovali pozici na trhu a zvyšovali obraty. Protože jak se říká, štěstí přeje připraveným a turbulence na trhu přináší spoustu zajímavých příležitostí.

Zobchodovali jsme s našimi kolegy a makléři přes 2500 nemovitostí v hodnotě přes 6 miliard Kč se ziskem bezmála 1,5 miliardy Kč. Makléřům pomáháme vyhodnotit rizika obchodu a vydělat i na těch nemovitostech, které se jeví jako neřešitelné.

Lenderům nabízíme stabilní, bezpečný a zajímavý výnos zajištěný nemovitostmi, které navzdory světovým krizím, pandemiím a jiným okolnostem stále rostou na ceně.

Nemo Partner Group je společnost, která spojuje zkušené obchodníky s nemovitostmi s menšími lendery, ale také s většími investičními společnostmi a bankovními ústavy. A těšíme se, že budeme spolupracovat i s Vámi.

Vám, kteří s námi již roky spolupracujete děkujeme za důvěru.

Martin Ďuriš
Creative director

NEMO PARTNER GROUP s.r.o

Jaké máme výsledky?

2500 obchodních případů

6,25 mld. Kč hodnota prodaných nemovitostí

1,48 mld. Kč hrubý zisk těchto obchodů