LENDER

Zhodnoťte u nás bezpečně Vaše volné finanční prostředky. Máme pro Vás dostatek vhodných nemovitostí zaručujících stabilní a ziskový obchodní model pro zajímavý výnos.

Nadstandardní výše výnosu

Od garantovaného ročního výnosu 7,8 % v měsíčních splátkách až po dynamický výnos 1,4 % měsíčně vše u pečlivě vybraných obchodních případů s 98% ziskovostí za posledních šest let.

Půjčky zajištěny nemovitostmi

Vaše finanční prostředky jsou 100 % použity na nákup výhodných investičních nemovitostí, případně na jejich rekonstrukci. Žádné jiné využití není přípustné. Vy sami si rozhodnete, do které nemovitosti chcete vložit finance. Vzhledem k více než 15-ti letým zkušenostem víme, které nemovitosti neztrácejí na hodnotě a díky znalosti cenové mapy vždy kupujeme výhodně. Také zkušenosti s propadem cen v roce 2008 ukázaly, že náš business model je opravdu velmi kvalitně propracovaný, ziskový a pro lendery mimořádně bezpečný! Jako prvního vyplácíme ze zisku právě lendera.

Pravidelná výplata výnosu

Pokud využijete bezpečnější zhodnocení s garancí výnosu, můžete se těšit každý měsíc na pravidelný výnos. Pokud využijete progresivní zhodnocení pak okamžitě po načerpání kupní ceny z prodeje nemovitosti obchodní případ vyúčtujeme, jako první vyplácíme právě lendera.

Spočítejte si Váš výnos

Vklad již od 100 000 Kč

Hodnota půjčky

0 Kč 10 mil. Kč

Možné varianty půjček

Šestiměsíční zhodnocení půjčky

0 Kč

Příklad je pouze orientační a vychází z ročního zhodnocení vložené částky.

CHCI ZHODNOTIT FINANCE

Příklad je orientační. Úrok se počítá za každý den půjčky.

Program
GARANT 7,8

Výkonnost programu
7,8 % ročně fixně


Díky fixnímu výnosu po celou dobu půjčky je program vhodný pro dlouhodobější spolupráci napříč celým spektrem našich investičních nemovitostí. S vloženými prostředky aktivně pracujeme a po ukončení daného obchodu je přesouváme do dalších příležitostí. Lenderovi tak plyne pravidelná měsíční výplata výnosů z vložených prostředků. Při investici 80% a vyšší nabízíme zajištění půjčky zástavou u konkrétní nemovitosti.

Program
DYNAMIK 15

Výkonnost programu
1,4 % měsíčně


Program se zaměřuje na půjčky do konkrétní nemovitosti a je vhodný pro menší i větší lendery, kteří chtějí maximální výnos. Při investici 80% a vyšší nabízíme zajištění půjčky zástavou u konkrétní nemovitosti.

2500 obchodních případů

6,25 mld. Kč hodnota prodaných nemovitostí

1,48 mld. Kč hrubý zisk těchto obchodů

Jak se mohu stát lenderem?

1

Vyplňte formulář

Všichni spolupracující obchodníci jsou pro ostatní neviditelní. Jména nikdy nezveřejňujeme. Anonymita je pro nás samozřejmostí.

2

Společná schůzka

Setkáme se a dohodneme podrobnosti půjčky. Představíme Vám systém NPG a jednotlivé programy.

3

První půjčka

Jakmile získáte svůj profil a společně koupíme první nemovitost, vstoupíte do světa NPG, kde uvidíte všechny možnosti, jak získat nadstandardní výnos.

Chci zhodnotit své peníze

Často kladené dotazy

Jak se mohu stát lenderem?

Je to snadné. Stačí se tady zaregistrovat. Rychle Vás budeme kontaktovat, domluvíme setkání a také podmínky naší spolupráce. Lenderem se můžete stát do několika dní.

Jaký výnos jako lender získám?

Výnos závisí na výši půjčky a zvolené formě zhodnocení. Od garantovaných 7,8 % p.a. až po dynamických 15 % p.a. ve vybraných obchodních příležitostech. Vždy nakupujeme vhodné a prověřené nemovitosti.

Kdy jsou vypláceny výnosy?

V případě garantovaného 7,8 % p.a. zhodnocení vyplácíme výnos měsíčně bez ohledu na zisk či ztrátu obchodního případu. U vyšších sazeb zhodnocení vždy po ukončení obchodního případu (prodeji a načerpání kupní ceny na účet NPG)

Čím jsou moje peníze zaručeny?

Smlouvou o participaci a v případě vyšších objemů financí zástavním právem ke konkrétní nemovitosti.

Jakou minimální částku mohu vložit?

Smlouvu o participaci podepisujeme již od 100 000 Kč. U Programu Garant 7,8 Vám pak garantujeme úrok 7,8 % p.a., formou měsíční výplaty výnosů a u Programu Dynamic 15 úročíme váš vklad úrokem 1,4% měsíčně.

Jakou jste měli míru neúspěchu při tvoření výnosu?

Za posledních šest let tvořila míra neúspěchu 2,88 % obchodních případů. Z celkem více než 2 500 realizací to bylo cca 72 nemovitostí, které se nám nepodařilo vrátit na trh s očekávaným výnosem. Ztráta v těch případech byla v rozmezí 4 – 15 % hodnoty půjčky.

Systém NEMO

Okamžitý přehled

Vždy vidíte stav svých financí, zvolenou nemovitost, investiční výkon a další detaily.

Aktuální nabídka

Volné prostředky můžete ihned vložit do aktuálních příležitostí.

Práce s dokumenty

Nechceme nikoho zatěžovat papírováním. Vše je přístupné digitálně.

Archiv a historie

Sledujte celou historii svých půjček a získaných výnosů.