MAKLÉŘ

Umožníme Vám bez vlastních investic realizovat nákup a prodej nemovitosti, získat tak nadstandartní provize z mnohdy neřešitelných obchodů.

Nadstandardní provize

Obchody které byste jinak nezrealizovali pro Vás budou nyní ty provizně nejzajímavější.

Zajištění financování

Máme lendery, kteří jsou připraveni vhodné nemovitosti ihned profinancovat.

Příprava na prodej

Nemovitost koupíme, částečně upravíme, nebo kompletně zrekonstruujeme pro zvýšení celkového zisku.

Jak mohu začít spolupracovat?

1

Vyplňte
formulář

Zašlete nám na Vás kontakt, abychom se mohli vzájemně spojit, vysvětlit si více a dohodnout se na spolupráci.

2

Ponořte se
do NEMA

Získáte přístup do našeho interního informačního systému NEMO, kde můžete zadávat obchodní příležitosti a v interní komunikaci řešit strategii obchodu.

3

První
obchod

Vaše nemovitosti začínají vydělávat a my pracujeme pro Vás a pro efektivní prodej nemovitostí. Provize vidíte v našem systému a na svém účtu.

Chci vložit obchodní příležitost

Často kladené dotazy

Jaké provize získám jako makléř?

Nabízíme nestandardní provize, které klasickým zprostředkováním nikdy nezískáte. Využíváme spojení výhodné koupě a následného zhodnocení v povedené rekonstrukci. Díky naší spolupráci umíte získat provize i z nemovitostí, které by Vám v portfoliu vázly celé roky.

Kde hledáte vhodné nemovitosti?

Na trhu jich je mnoho, stačí se dívat a být kreativní. Za posledních šest let jsme jich našli přes 2 500, a to je více než jedna každý den a předpokladu, že pracujeme celý rok včetně sobot a nedělí.

Hledáme nemovitosti s exekucemi, zajímají nás dražby, insolvence, ale nejčastěji kupujeme byty a domy bez právních vad z klasického zprostředkování, kde cítíme solidní výnos.

Jsem makléř a mám nemovitost. Jaká jsou kritéria pro její proinvestování?

Nemovitost obratem zhodnotíme, nastavíme si společně parametry. Než podepíšeme kupní smlouvu, nemovitost fyzicky navštívíme. Zajímá nás především reálná tržní hodnota nemovitosti, která určuje ekonomiku celého obchodu, naši projektoví manageři spočítají předběžně cenu rekonstrukce (pokud je potřeba) a podle toho jsme schopni nabídnout cenu, za kterou nemovitost koupíme. Vyjednání nejlepší možné ceny je v zájmu obou stran, jde nám přece společně o solidní zisk.

Jaké nemovitosti mám jako makléř hledat?

Hledáme byty, rodinné domy, menší bytové domy za zajímavou cenu. Nevadí nám dluhy, právní vady. Ideální jsou ty, kde čas majitele tlačí k rychlému prodeji. Vhodné jsou také nevzhledné nemovitosti za příznivou cenu hodící se k částečné, nebo kompletní rekonstrukci. Tyto nemovitosti koupíme, upravíme a se ziskem prodáme.

Jakou nabízíte makléřům provizi?

Většina obchodů je nastavena tak, aby získal makléř 50 % ze zisku po odečtení základních nákladů. Makléř vidí na konci obchodu detailní vyúčtování. Makléř má k dispozici kalkulačku, kde si snadno s investičním managerem spočítá předpokládaný výnos.

Makléřský systém NEMO

Okamžitý přehled

Vždy vidíte stav nemovitosti, investiční výkon a další detaily.

Rychlá komunikace

V NEMU můžeme plynule komunikovat a zvládat veškerou administrativu.

Práce s dokumenty

Nechceme nikoho zatěžovat papírováním. Vše je přístupné digitálně.

Archiv a historie

Sledujte celou historii svých obchodů a provizních příjmů.